Časté otázky

Co všechno potřebuji k řízení své prodejny ?

Postačí vyplnit náš registrační formulář , kde uvedete své osobní údaje a název Vaší budoucí prodejny s přístupovým heslem. My Vám pak obratem tuto adresu aktivujeme obvykle do 48 hodin , obdržíte od nás email s potvrzením o aktivaci.

Je nějáká možnost vyzkoušení této prodejny ?

Ano , u každé provedené registrace je 14 denní nezávazná zkušební doba , kde si můžete vše plně vyzkoušet.

Jakým způsobem budu moct spravovat své nabízené výrobky ?

Přes speciální www stránku , kde se po vyplnění svého přihlašovacího jména a Vašeho hesla dostanete do administrátorského centra , kde budete moci vkládat / upravovat / mazat své výrobky ze svého obchodu.

Je možné upravit si vzhled podle svého přání ?

Ano. Stačí buďto nás kontaktovat s Vaším požadavkem a my Vám vyhovíme. V případě rozsáhlých změn , musíte ovšem počítat s příplatkem za jednorázovou práci ( vztahuje se jen nad práce nad 2 hod. ). Dále je možné jakékoliv Vaše materiály do prodejny zakomponovat (logo , profil , služby atd..).

Platí zde nějaké omezení ze strany počtu fotografii ?

Dle dohody. Obvykle jedna až tři fotografie k jednomu výrobku v případě potřeby možno více.

Jak jsou vedeny platby objednaného zboží ?

Standardně všechny verze nabízejí možnosti platby dobírkou , převodem a osobně. Je také možné zajistit online platby přes ebankovnictví Ebanky , eventuálně možnost zajistit i platby kreditními kartami.
 
Úvod
E-služby
Software
Originalita
E-commerce
Časté otázky
Kontakt

Ukázka


Založit Eobchod

-- Reklama --
  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
E-služby Software Originalita E-commerce Časté otázky Kontakt Ukázka Založit Eobchod Informace
Copyright (c) 2002 - 2011 eObchod.com , Webdesign ABweb.cz - všechna práva vyhrazena, Internetové obchody online - Partneři