Software

Technické informace :


Software eObchod je postaven na technologii Apache serveru je napsán ve scriptovacím jazyku PHP , který se řadí k nejbezpečnějším programovacím jazykům používaný v sítí internetu. Veškeré ukládání dat je vedeno pomocí SQL databází. Vazba mezi serverem a klientem využívající služby online obchodu je řízena pomocí unikátního klíče , který je automaticky generován.

Administrace :


Nejdůležitější součásti pro provozovatele eObchodu je administrační část v které se spravuje celá databáze výrobků , byla navržena tak , aby byla přehledná s rychlým přístupem k ovládacím funkcím. Naleznete zde zejména funkce k ukládání / mazání / úpravám zboží i úpravám kategorií zboží dále k evidenci objednaného zboží a to zejména vyhledáváním + tříděním objednávek podle čísla objednávky / jména zákazníka / podle data , dne , měsíce , roku. Dále je k dispozici upload fotek a kompletní souborový systém již nahraných souboru na serveru.

Prodejna :


Samotný proces obchodního systému , jenž uvidí zákazník , je dle údajů převzatých z administračního centra potažmo z SQL databází dynamicky zobrazen na www adrese daného eObchodu. Grafický vzhled celkové prodejny je zcela libovolný bez jakýkoliv omezený. Nabízíme základní grafické provedení s možností jakékoliv další úpravy. Také je možné zhotovit zcela originální design obchodu dle Vašeho přání a nároků , tak aby byl Váš obchod zcela originální a nápaditý.

Objednávky :


Veškeré objednávky , které zákazník provede jsou ukládány do databáze , kde jsou k dispozici v administračním centru pro provozovatele daného eObchodu. Je zde široká možnost výpisů z uskutečněných objednávek podle daných kritérii , který si provozovatel zvolí z menu v administraci eObchodu. Samozřejmostí je automatické přeposílání objednávek (popřípadě upozornění na novou objednávku ) na danou emailovou adresu či mobilní telefon .
 
Úvod
E-služby
Software
Originalita
E-commerce
Časté otázky
Kontakt

Ukázka


Založit Eobchod

-- Reklama --
  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
E-služby Software Originalita E-commerce Časté otázky Kontakt Ukázka Založit Eobchod Informace
Copyright (c) 2002 - 2011 eObchod.com , Webdesign ABweb.cz - všechna práva vyhrazena, Internetové obchody online - Partneři